Dacia - Mūsa Motors Rīga

Lodgy

Plašs un ietilpīgs minivens ar 5 vai 7 sēdvietām

LEJUPLĀDĒT KATALOGU

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU

TEHNISKIE DATI

APRĪKOJUMA SARAKSTS

Atklāj

Galerija

Vairāk

Krāsu palete

Vairāk

Aksesuāri

Vairāk

Iepazīsti Lodgy

Dacia Lodgy pielāgojas visu lietotāju vajadzībām. Vēlaties palielināt kravas nodalījumu? Tikai izsakiet vēlēšanos, un tā piepildīsies. Otrās rindas sēdeklis ir nolokāms 1/3 un 2/3 dalījumā*. Trešās rindas sēdekli ir iespējams salocīt vertikāli. Tādējādi ir iespējams mainīt konfigurāciju no septiņvietīgas uz divvietīgu, saglabājot trešo sēdekļu rindu vai to pilnīgi izņemot. Dacia Lodgy bagāžas nodalījuma tilpumam nav līdzīga. Tā tilpums ir 2 617 dm3 divvietīgajā konfigurācijā un līdz 207 dm3 septiņvietīgajā konfigurācijā. Komplektā nāk zemais kravas slieksnis, kas ir īpaši ērts, iekraujot smagus priekšmetus. Jums vairs nav jāizvēlas starp platību un ietilpību. Pateicoties Dacia Lodgy, iegūsiet gan vienu, gan otru! Šīs automašīnas ekspluatācijas priekšrocības ar to nebeidzas. Dacia Lodgy, piedāvā līdz 30 litriem ietilpīgas mantu glabātavas*, kas izvietotas automašīnas salonā, tai skaitā plašu un viegli pieejamu nodalījumu priekšējā paneļa augšējā daļā. * Atkarībā no versijas.
Pietiek atvērt durvis, lai pārliecinātos, cik ļoti praktiska automašīna ir Dacia Lodgy. Plašs salons, kurā bez grūtībām satilps visa ģimene, vairākas pārdomātas un ērtas mantu glabātavas jebkurai dzīves situācijai… Dacia Lodgy ir padomāts par visu. Septiņas pasažieru vietas* un rekordliels vietas daudzums trešajā rindā gan attiecībā pret pirmajām sēdvietām ceļgalu augstumā, gan attālums no sēdvietas līdz jumtam. Tas padara Lodgy par vienu no plašākajām savas kategorijas automašīnām. Pasažieri noteikti novērtēs patīkamo pārvietošanos ar Dacia Lodgy, ko papildinās ātrdarbīgā mikroklimata kontroles sistēma, kas nodrošina vienmērīgu siltuma līmeni automašīnas salonā. Gan vadītājs, gan pasažieri jūtas pavisam ērti un brīvi, it kā atrastos savās mājās… * Atkarībā no versijas.
Dacia Lodgy ir uzticīga sava zīmola klasiskajām vērtībām. Tai piemīt visas nepieciešamās īpašības, kas padara to uzticamu un izturīgu. Četri drošības spilveni (priekšējais vadītāja, pasažiera un sānu drošības spilveni), bremžu pretbloķēšanas sistēma ABS ar avārijas bremzēšanas palīgmehānismu, ESP® (elektroniskā trajektorijas stabilizācijas sistēma)*, ātruma ierobežotājs*, manevrēšanas palīgsistēma aizmugurē*, trīs sēdvietas otrajā rindā aprīkotas ar ISOFIX sistēmas bērnu autosēdeklīša stiprinājumiem, kā arī 5 gadu vai 100 000 km nobraukuma garantija… nekas nav aizmirsts, lai rūpētos par jūsu tuviniekiem. * Atkarībā no versijas.
Lodgy piedāvājumā ir pieejama unikāla multivides sistēma MEDIA NAV*. Šis komplekts ietver radiouztvērēju**, Bluetooth® mobilā tālruņa brīvroku sistēmu, USB un 3,5mm vienspraudņa kontaktligzdu pārnēsājamo mūzikas atskaņotāju pievienošanai, satelītnavigācijas sistēmu ar septiņu collu (18 cm) skārienekrānu un tālvadības pulti pie stūres. Iekārta tiek piedāvāta par ļoti konkurētspējīgu cenu, tās lietošana ir ērta un intuitīva. Dacia Lodgy ir pieejama arī cita multivides sistēma – Dacia Plug&Radio*, kurā ietilpst radiouztvērējs ar kompaktdisku un MP3 datņu atskaņotāju un lielu ekrānu, priekšējā panelī izvietotas USB un vienspraudņa kontaktligzdas, Bluetooth® un tālvadības pults pie stūres.
Zem Dacia Lodgy motora pārsega var atrast gan benzīna dzinēju, gan dīzeļdzinēju. dCi 90 un 110 ZS dīzeļdzinēji ir saņēmuši Dacia eco² zīmi, kas garantē mazu degvielas patēriņu (vidēji zem 5 l/100 km) un zemu CO2 izmešu daudzumu (118 g/km 1,5 l dCi 90 ZS dzinējam)***. Benzīna dzinēju klāstā ir pieejams jauns dzinējs ar turbopūtes agregātu TCe 115 ZS, kas apvieno visjaunākos Renault grupas tehniskos benzīna dzinēja risinājumus, kas pirmo reizi tika izmantoti modeļos Megane un Scenic. * Atkarībā no versijas. ** Bez kompaktdisku atskaņotāja. *** Degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums atbilst normatīvajos aktos noteiktajam līmenim.


Uzzini vairāk

Akcijas

Pieteikties testam

Pieteikties servisam

Uzdot jautājumu

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu
mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu,
reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo,
kad lietojat viņu pakalpojumus. Izlasīt vairāk. Piekrītu